Ankara Ev Temizliği

cleaning equipment

Ankara Maviş Temizlik

Ankara Maviş Temizlik firması olarak ankara ev temizliği ve ankara ofis temizliğinde guven duyacağınız bir temizlik firmasıyız. Ankara Maviş Temizlik olarak ekibimiz temizlik konusunda tecrübeli personellerinden oluşmaktadır. Detaylı temizlik ve güveni bir arada sunmaktayız. Temizlik hizmeti dahilinde detaylı açıklamaları ve nasıl temizlik yapıldığı konusunda aşağıda açıklamalar bilginize sunulmuştur.

Temizlik Aşamaları

Evinizi, ofisinizi veya iş yerinizin temizliği konularında firmamızdan hizmet almak için bizimle irtibata geçerek randevu almanız gerekmektedir. Ankara Maviş Temizlik Firması olarak sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmayı taahhüt ediyoruz. Öncelikle firmamız ile temasa geçtikten sonra temizli yapılacak olan adrese gelip temizlik yapılacak alanı kontrol ediyoruz, Temizlik için gerekli temizlik ürünleri ve ekibi sağlıyoruz. Mutfak, banyo, tuvalet, oda, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, tavan; yani evin bütün kısımlarını gözden geçiriyoruz.

Mutfak Temizliğinde

isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp her bir ürün ayrı ayrı temizleniyor; buzdolabı gibi temizliği zor olan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların yüzeysel temizliği gerçekleştiriliyor; lavabo, eviye, tezgah temizlenir; duvarlar ve yerler silinir.

Banyo ve tuvalet temizliğinde

tüm alan dezenfekte edilir; küvet, duşakabin, lavabo, klozet gibi mikrop olasılığı yüksek yerler özenle temizlenir; zamanla ya da dış etkenlerle sararan banyo aksanları beyazlatılır; fayanslar ilk günkü görünümüne kavuşturulur; kalan banyo aksanları hiçbir mikrop kalmayacak şekilde hijyene kavuşturulur.

Camların temizliğinde

Pencere mermer güpeşteleri, iç ve dış cam temizliği profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından güvenle temizlenir.

Balkon temizliğinde

Yer ve korkuluklar özenle temizlenir.

Oda temizliğinde

Sizlerin mobilyalarına özen gösterilir. Ankara Maviş Temizlik Firması olarak ev temizliği hizmetimizin önemli bir parçası olan oda temizliğinde vitrin, masa, koltuk, sehpa, etejer, dolaplar, gerekirse içleri boşaltılarak en ince yerlerine kadar temizlenir. Elektronik aletler dikkatle temizlenir. Halı ve kilim temizliği de oda temizliğimizin bir parçasıdır.

Ankara Maviş Temizlik Firması Ev temizliği ve Ofis temizliği’ de yapmaktadır. Ev temizliği ve Ofis temizliği konusunda kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanın. Ankarada temizliğini yaptığımız ev ve ofislerin refaransları hakkında bilgi almak için irtibata geçiniz. Ankara Nur Temizlik hizmetleri Ankara villa temizliği hizmetide vermektedir, çayyolu villa temizliği, incek villa temizliği, gölbaşı villa temizliği, bağlıca villa temizliği, yaşamkent villa temizliği, ankara ümitköy villa temizliği, batıkent villa temizliği ve ankara müstakil ev temizliği olmak üzere ankaranın bütün bölgelerinde bizden temizlik hizmeti için yardım alabilirsiniz.

Bizi Arayın