Ankara İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir. Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın Ankara Maviş Temizlik Firması yanınızda. Elemanlarımızın her biri temizlik, hijyen alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşur.

Temizlik yapılacak adrese girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzeme tespit edilir ve iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır.

1: Camlardaki bantlar, harç ve boyalar özel kimyasal ilaçlarla yumuşatıp cam kazıyıcı yardımıyla temizlenir. Daha sonra camlar için hazırlanan özel aletlerle camları siler .

2: Zeminde bulunan boya, alçı, harç kalıntılarını önce kimyasal ilaçlarla yumuşatır daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizliğini yapılır.

3: WC ve lavaboları ve mevcut fayansları uygun kimyasallarla temizliğini yapılır.

4: Mutfak dolaplarının içinin ve dışının temizliği yapılır . Son olarak işlerini bitiren temizlik personeli zemini sıfırlayarak oda, oda temizliği işini bitirip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarlar.

Firmamızın temizlik esnasında kullandığı ürünler (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

İnşaat ve tadilat sonrası temizlik alanında hizmet veren Ankara Maviş Temizlik firması olarak en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

HiZMETLERİMİZ Ankara İnşaat Sonrası Temizlik, İnşaat Sonrası Temizlik Ankara, İnşaat Sonrası temizlik Firmaları, İnşat Sonrası Temizlik Şirketleri, Ankara İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizliği Ankara, Ankara Tadilat Sonrası Temizlik, Tadilat Sonrası Temizlik, Firması Ankara

Bizi Arayın