Ankara Villa – Çiftlik Temizliği

Ankara Maviş Temizlik villa ve köşklerinizin temizliği konusunda işinde uzman temizlik personelleri ile hizmet vermektedir. Ankara Maviş Temizlik firmamız tebrübeli temizlik personeli ile villarınızda temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni göstermekte olup kırılabilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemisine özenle dikkat etmekte olup sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır. Villalarınızın temizliği konularında firmamızdan hizmet almak için bizimle irtibata geçerek randevu almanız gerekmektedir. Temizlik hizmeti dahilinde detaylı açıklamaları ve nasıl temizlik yapıldığı konusunda aşağıda açıklamaları ile bilginize sunulmuştur.

Villa Temizliği Nasıl Yapılır?

Villa temizliği, inşaat sonrası villa temizliği, Ankara Maviş Temizlik firması olarak vermiş olduğumuz hizmetlerden biri olan villa temizliği, çiftlik temizliği siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda inşaat aşaması bitmiş tek bir sefere dahil olmak üzere sizin belirleyeceğiniz zamanlarda randevu talep edilerek, temizlenecek villanın veya çiftliğin durumuna göre personel sayısı belirlenir. Bu isteğinize göre bay veya bayan, kadromuz tarafından inşaat sonrası yada normal rutin olarak temizliği yapılır.

Hizmetimiz her zaman müşteri memnuniyet odaklı ve daima sağlığa uygunluk kalitesindedir. Villa temizliği hizmeti veren ve inşaat sonrası villa temizliği, alabileceğiniz temizlik şirketi olarak Ankara Maviş Temizlik firmamız Siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmayı arzulamaktadır. İnşat sonrası Villa temizliği, yapan temizlik şirketleri arasında bizler temizlik hizmetini sizlere her zaman en iyi ve kaliteli hizmet sunmaktadır. İnşaat sonrası Villa temizliği yaparken villanızı dip, köşe, temizlemekteyiz camlar, çerçeveler. Balkonlar, banyo, teras, sauna, kazan dairesi, havuz, wc, mutfak, kapılar, yerler, seramik zeminler, duvarlarınız, temizlenmesi gereken tüm alanları en ince temizlik işleri, Kaliteli villa temizliği hizmetinde bulunmaktadır.

  • Bunun yanısıra inşaat sonrası temizliği, yangın sonrası, su baskını, tadilat-tamirat sonrası temizleme işlemlerini..
  • Cam temizliği, boya sonrası cam kazıma işlemleri..
  • Kapı-pencere pervazı yapışkan temizleme kazıma işlemleri..
  • Yer yüzeyi döşemelerine uygun (mermer, parke, kalebodur) temizleme işlemleri..
  • Mutfak, banyo ve wc fayans, mermer temizliği..
  • Dolap üstleri, dolap kapakları temizliği..
  • Ev ise, evinizdeki tüm mobilya, avize ve aksesuarların uygun bez ve temizleyici madde ile temizlenmesi..
  • Koltuk ve halı silinmesi işlerini gerçekleştiriyoruz
Bizi Arayın